Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK

Artan işveren maliyetleri içerisinde önemli yer tutan personel giderleri, çalışma hayatında yapılan düzenlemeler, şirketlere önemli fırsatlar sunarken, iş ve sosyal güvenlik mevzuatının karmaşık yapısı ve tüm kesimlere getirdiği yükümlülükler, çeşitli risklere neden olmaktadır.

Her geçen gün artan denetimler ve idari yaptırımların ağır yükü, telafisi güç sonuçlara sebep olduğundan profesyonel destek son derece önem arz etmektedir. İşletmeler, günümüz iş yaşamında global düzeyde rekabetçi olmak zorundadır. Dinamik piyasa koşulları karşısında rekabet edebilmek ise ancak maliyet yönetimine önem vererek sağlanabilmektedir. Dolayısıyla, maliyet minimizasyonu için hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden doğru, etkin ve hızlı bir şekilde hak edilen tüm teşvik ve muafiyetlerden yararlanılması gerekmektedir. Ayrıca 5510 sayılı ve 4857 sayılı kanunlar ile şirketinizin mevzuata uygun işlemler yapıp yapmadığının kontrolü ve   güncel mevzuat değişiklikleri profesyonel takip ve bilgi gerektirmektedir.

Kanguru Danışmanlık olarak alanında uzman ekibimiz ile çalışma mevzuatında yer alan ayrıntılı yükümlülüklerin işletmeler tarafından en doğru şekilde anlaşılmasına ve uygulanmasına rehberlik ediyor, sürekli gelişim vizyonu ile uluslararası kalite ve standartlarda hizmetler sunuyoruz. Bunu yaparken teknolojiden en üst düzeyde yararlanarak ve klasik yaklaşımların ötesine geçerek rakiplerinizin bir adım önünde olmanız için destek oluyoruz. Teftiş süreçlerinize dahil olarak şirketiniz menfaatleri ile orantılı olarak sonuçlandırılmasına yardımcı oluyoruz.

Alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz!

DİĞER HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN

DENETİM

Çalışma Bakanlığı ve SGK mevzuatı gereğince…

İSTİHDAM MALİYET YÖNETİMİ

Mevzuatın tanıdığı muafiyetlerin uygulanmasını ve yönetilme…

TEKNO KANGURU

Tekno Kanguru, eski SGK denetmenleri ve yapay zeka…